"Přinášíme Vám moderní medicínu na nejvyšší úrovni, nabízíme Vám možnost kvalitního zlepšení svého vzhledu a zdraví."
Mudr. Tomáš Albrecht vedoucí lékař

Manikúra a modeláž nehtů

Vaše ruce bývají tím prvním, čeho si při kontaktu s vámi ostatní lidé povšimnou. Ne každý si však umí sám nehty patřičně upravit, a proto je vhodná návštěva nehtového studia.

Kosmetika CuccioPracujeme s výrobky Cuccio

Vyzkoušejte profesionální manikérní služby:

  • Základní manikúra Cuccio
  • Celková manikúra Cuccio
  • Japonská manikúra P-SHINE
  • Lakování nehtů, francouzské lakování a zdobení nehtů
  • Modeláž nehtů UV-gelem

Manikúra Cuccio:

Cuccio je manikúra ze slunné Itálie. Zcela unikátní řada přípravků vyrobených z léčivých bylin, organicky pěstovaného ovoce a mořských produktů. O vaše ruce je pečováno přírodními voňavými ingrediencemi jako jsou papaya, mléko, med, hroznová jadérka a levandule. Velice příjemné s viditelným účinkem.

Citronové bělící sérum:

první sérum, které vyrovnává rozdílné zbarvení kůže a vybělí skvrny na kůži. Obsahuje enzymy, jako například citronový olej.

Cuticle revitalizační komplex z pšeničného oleje:

Vyživuje a chrání cuticles a nehty. Směsi oleje hojí. Jedinečný přírodní komplex – kalcium, panthenol, pšeničný, slunečnicový, grepový olej.

Hroznový antioxidační olej:

Snižuje výskyt jemných linek a vrásek. Grapessed rapa je přírodní anti-oxydant, obohacený o vitamíny A, B, B5, D, obnovuje vzhled kůže.

Vaše ruce budou hydratované a jemné.

Levandulový lotion:

je elixír vitaminů, mořského collagenu a rostliných hydratačních látek. Již první aplikace, postačí k tomu, aby kůže vašich rukou byla hydratována a chráněna před nepříznivými vnějšími vlivy.

ManikúraMangový peeling:

bohatý komplex alpha hydroxy kyselin, který jemně odstraní odumřelé buňky rukou.

Šumící lázeň z mořských řas:

desinfikuje a bělí nehty. Základní složkou jsou látky z mořských řas. Tato lázeň dále obsahuje jojobový a citrusový olej.

Zpevňující výživný lak:

Obsahuje hřebíček, výtažky z přesličky. Přeslička dává pevnost, která brání třepení a aktivní rostlinné látky vytváří trvalý a ochranný film.

P-SHINE:

Japonská manikúra – speciální způsob leštění nehtů. Je vhodná pro každý typ nehtů. Dokáže si poradit i s nehty roztřepenými, lámavými, pomalu rostoucími. P-SHINE podporuje prokrvení a tím i zdravý růst nehtu.Hlavními složkami jsou Bentonit, jemné parafíny, včelí vosk, glycerin, panthenol, vitamíny A, E, H, provitamin B5, křemičitou hlinku, která těží v Japonském moři.

Nehty jsou ošetřovány speciální pastou, která leští a vyživuje zároveň. Malé brusné částečky zahladí všechny nerovnosti na povrchu nehtů a takto zaleštěné nehty jsou chráněné vůči vnějším vlivům, jako je voda, saponáty. Nakonec zaleštíme práškem.

Nehty se mohou po třech dnech lakovat, aniž by se P-SHINE odstranil. Nehty po aplikaci mají vysoký lesk a vypadají skvěle.

Doba ošetření nehtů touto metodou je přibližně 60 minut a doporučená další návštěva na doplnění je po 14-ti dnech.

METODA JE VHODNÁ PRO ŽENY I MUŽE!

ManikúraModeláž nehtů:

Pracujeme s výrobky EXPA-NAILS

Pokud zvolíte gelovou modelaci nehtů, dopřejete si pocit vždy upravených nehtů, i když Vám příroda zrovna nenadělila krásné nehty. Modeláž nehtů UV gelem je doporučována z důvodu estetického a z důvodu slabých a lámavých přírodních nehtů. Je vhodná i pro nehty zdeformované (nemocí, úrazem nebo okousané). Gelové nehty jsou pružné, tenčí a pro Váš vlastní nehet částečně prodyšné.

Jak dlouho modeláž nehtů trvá?

Přibližně 2 – 2,5 hodiny, dle kvality a tvaru přírodních nehtů, proto je potřebné, aby jste si vyhradila dostatek času na celou dobu ošetření.

Jak gelová technika funguje?

Tato metoda používá k modeláži nehtů látku – gel, který tvrdne působením světla pod UV lampou. Jedná se o nejšetrnější přilnutí, které neškodí přírodním nehtům. Gel se nanáší na umělý tip, který se předem upraví na požadovaný tvar. Aplikuje se v jedné nebo ve více vrstvách, podle kvality přirozeného nehtu a dle tvaru a délky tipu.

Ceny manikúry a modeláže nehtů najdete v ceníku.